Y162410R0000F9R
MFR.Part #
Y162410R0000F9R
JLCPCB Part #
C4143667
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS