Y162210R0000B19L
MFR.Part #
Y162210R0000B19L
JLCPCB Part #
C1487579
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS