Y162210K0000B9L
MFR.Part #
Y162210K0000B9L
JLCPCB Part #
C3392358
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS