Y1612500R000T9W
MFR.Part #
Y1612500R000T9W
JLCPCB Part #
C4328125
Description
-55℃~+150℃ 400mW 500Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS