Y1508118R000BR0L
MFR.Part #
Y1508118R000BR0L
JLCPCB Part #
C1495255
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 118Ω 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS