Y150810K0000BR13L
MFR.Part #
Y150810K0000BR13L
JLCPCB Part #
C1494789
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS