Y14964K99000A9R
MFR.Part #
Y14964K99000A9R
JLCPCB Part #
C4086205
Description
-55℃~+150℃ 150mW 4.99kΩ Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS