Y149633R6000B0W
MFR.Part #
Y149633R6000B0W
JLCPCB Part #
C4308747
Description
-55℃~+150℃ 150mW 33.6Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount