Y1496316R000B0W
MFR.Part #
Y1496316R000B0W
JLCPCB Part #
C4020913
Description
-55℃~+150℃ 150mW 316Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount