Y149626R1000B0W
MFR.Part #
Y149626R1000B0W
JLCPCB Part #
C3991653
Description
-55℃~+150℃ 150mW 26.1Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount