Y149620K0000B9R
MFR.Part #
Y149620K0000B9R
JLCPCB Part #
C3985387
Description
-55℃~+150℃ 150mW 20kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS