Y14880R16000D4R
MFR.Part #
Y14880R16000D4R
JLCPCB Part #
C4309490
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 160mΩ 2W ±0.5% ±15ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS