Y14880R10000D9W
MFR.Part #
Y14880R10000D9W
JLCPCB Part #
C4040904
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 2W ±0.5% ±15ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS