AA2512JK-076R2L
MFR.Part #
AA2512JK-076R2L
JLCPCB Part #
C1700315
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS