Y147910R0000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y147910R0000B9L
JLCPCB Part #
C1493016
Package
TO-204AA-4
Description
-55℃~+150℃ 10W 10Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-204AA-4 Through Hole Resistors ROHS