Y14720R10000E9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14720R10000E9R
JLCPCB Part #
C4269104
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 2W ±0.2% ±20ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS