Y14670R33300D9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14670R33300D9L
JLCPCB Part #
C1493545
Package
Plugin
Description
10W 333mΩ Current Sense Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS