Y162630K0000B9W
MFR.Part #
Y162630K0000B9W
JLCPCB Part #
C3979798
Description
-55℃~+150℃ 300mW 30kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS