Y14553K70000B0R
MFR.Part #
Y14553K70000B0R
JLCPCB Part #
C4070274
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.7kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount