RNC55H1020FSRE765
MFR.Part #
RNC55H1020FSRE765
JLCPCB Part #
C3355643
Description
-65℃~+175℃ 102Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors