Y1455300R000A0R
MFR.Part #
Y1455300R000A0R
JLCPCB Part #
C3932390
Description
-55℃~+150℃ 200mW 300Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount