Y145515K0000T9W
MFR.Part #
Y145515K0000T9W
JLCPCB Part #
C4005196
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS