Y145517K1930T9R
MFR.Part #
Y145517K1930T9R
JLCPCB Part #
C4330697
Description
-55℃~+150℃ 17.193kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS