Y145440R0000T9L
MFR.Part #
Y145440R0000T9L
JLCPCB Part #
C1489022
Description
-55℃~+125℃ 40Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS