Y145460R0000T9L
MFR.Part #
Y145460R0000T9L
JLCPCB Part #
C1488999
Description
-55℃~+125℃ 600mW 60Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS