RNC50J3010DSB14
MFR.Part #
RNC50J3010DSB14
JLCPCB Part #
C3534806
Description
-65℃~+175℃ 100mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors