Y14535K98000T9L
MFR.Part #
Y14535K98000T9L
JLCPCB Part #
C1492563
Description
-55℃~+125℃ 5.98kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS