Y1453596R975A9L
MFR.Part #
Y1453596R975A9L
JLCPCB Part #
C1493037
Description
-55℃~+125℃ 596.975Ω 600mW Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS