Y1453596R986A9L
MFR.Part #
Y1453596R986A9L
JLCPCB Part #
C1477284
Description
-55℃~+125℃ 596.986Ω 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS