Y1453548R673B9L
MFR.Part #
Y1453548R673B9L
JLCPCB Part #
C1475961
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 548.673Ω 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS