Y1453532R554T9L
MFR.Part #
Y1453532R554T9L
JLCPCB Part #
C1479328
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 532.554Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS