Y14533K90000F9L
MFR.Part #
Y14533K90000F9L
JLCPCB Part #
C1471040
Description
-55℃~+125℃ 3.9kΩ 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS