Y1453325R000F9L
MFR.Part #
Y1453325R000F9L
JLCPCB Part #
C1471308
Description
-55℃~+125℃ 325Ω 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS