Y1453355R000V9L
MFR.Part #
Y1453355R000V9L
JLCPCB Part #
C1494327
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 355Ω 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS