Y14531K68200V0L
MFR.Part #
Y14531K68200V0L
JLCPCB Part #
C1493457
Description
-55℃~+125℃ 1.682kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors