TNPU120623K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU120623K2AZEN00
JLCPCB Part #
C3918321
Description
-55℃~+125℃ 23.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS