Y14531K20000B9L
MFR.Part #
Y14531K20000B9L
JLCPCB Part #
C1474872
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS