Y1453191R000V0L
MFR.Part #
Y1453191R000V0L
JLCPCB Part #
C1485204
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 191Ω 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors