Y1453160R000V0L
MFR.Part #
Y1453160R000V0L
JLCPCB Part #
C1488885
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 160Ω 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors