Y1453178R000V0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1453178R000V0L
JLCPCB Part #
C1485168
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 178Ω 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors