Y1453140R000B9L
MFR.Part #
Y1453140R000B9L
JLCPCB Part #
C1491893
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 140Ω 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS