Y145311K0000V0L
MFR.Part #
Y145311K0000V0L
JLCPCB Part #
C1485863
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors