Y145312K0000V0L
MFR.Part #
Y145312K0000V0L
JLCPCB Part #
C1493706
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors