Y144525R0000B9L
MFR.Part #
Y144525R0000B9L
JLCPCB Part #
C1487547
Description
-55℃~+125℃ 25Ω 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS