Y144525K0000F9L
MFR.Part #
Y144525K0000F9L
JLCPCB Part #
C1478897
Description
-55℃~+125℃ 25kΩ 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS