Y14426K81000T0L
MFR.Part #
Y14426K81000T0L
JLCPCB Part #
C1484944
Description
-55℃~+125℃ 500mW 6.81kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors