Y14422K61000T0L
MFR.Part #
Y14422K61000T0L
JLCPCB Part #
C1486271
Description
-55℃~+125℃ 2.61kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors