Y14422K41100B0L
MFR.Part #
Y14422K41100B0L
JLCPCB Part #
C1477318
Description
-55℃~+125℃ 2.411kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors