Y14422K41600B0L
MFR.Part #
Y14422K41600B0L
JLCPCB Part #
C1475928
Description
-55℃~+125℃ 2.416kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS