Y14422K15000B0L
MFR.Part #
Y14422K15000B0L
JLCPCB Part #
C1477362
Description
-55℃~+125℃ 2.15kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors